Názory veřejnosti na zvolení Miloše Zemana

Názory veřejnosti na zvolení Miloše Zemana

19:42 - 26.1. 2013  -  Na internetu se již objevují v hojné míře komentáře podporovatelů, či odpůrců zvoleného budoucího prezidenta Miloše Zemana. Uvádíme několik komentářů zachycených v internetu (v závorce uveden zdroj).

"Miloš Zeman je velmi inteligentní muž, z jeho vítězství ale radost nemám. On ani jeho tým nehráli fér a během dvou týdnů se ukázali jako lháři a podvodníci. Ještě před volbami jsem si slíbila, že pokud Zeman vyhraje, začnu se veřejně angažovat. Práce pro hlídací psy demokracie, nejen pro novináře, ale i občanskou společnost, bude vrchovatě," vyjádřila se studentka žurnalistiky na fakultě sociálních studií Kateřina Špičáková. (zpravy.ihned.cz)

"Zkusme brat dnesni smutny den,kdy opet vyhrala tupost a kratkozrakost,pozitivne...ted si muzeme byt jisti,ze nam nehrozi budoucich par let prohibice." T. Horáková, studentka (facebook.com)

"Pro to, že Zemana volili především příznivci levice, kteří Klause zjevně nenávidí . Tak by mně zajímalo, zda si uvědomují tu schizofrenii. Co se týče hodnocení Václava Klause tak nesouhlasím. Býval jsem jeho příznivec. Bohužel u něj jsou naprosté rozpory mezi tím co říká a mezi tím co dělá. A to od samého začátku. Ve finále se mu podařilo zdiskreditovat pravici . " Pavel (diskuze na ihned.cz)

"Na Zemanově vítězství mně nejvíc vadí,že neuvidím Klause odcházet do emigrace.Už jsem měl připravený kapesníček,abych mohl mávat,i nějakou tu slzu otřít.Naposled jsem to zažil,když odcházel Komenský." Z. Palát (facebook.com)  

Další zprávy

Kam dál?